Ubisoft konečne predstavil svoju Star Wars hru – Outlaws

Michal Frajkor Michal Frajkor

Spoločnosť Ubisoft dnes na prezentácii Xbox Showcase predstavila debutový filmový trailer pre hru Star Wars Outlaws od štúdia Ubisoft Massive, ktorú Ubisoft označuje za “vôbec prvú hru Star Wars s otvoreným svetom”.

Trailer zobrazuje mladú hrdinku Kay Vess, ktorá hrá kartovú hru v salóne, no následne ju vyženú nejakí hrdlorezi, zatiaľ čo hlas v pozadí spomína Syndikát, ktorý hral dôležitú úlohu v televíznych seriáloch Klonové vojny a Rebeli. Hra bude sledovať Vess a jej spoločníka Nyx pri pokuse o lúpež proti obrovskému zločineckému syndikátu na Vonkajšom okraji.

- Reklama -

Po debute traileru Ubisoft potvrdil, že prvý gameplay walkthrough pre Star Wars Outlaws bude súčasťou prezentácie Ubisoft Forward, ktorá sa bude konať v pondelok 12. júna.

Prvýkrát bola hra Star Wars od Ubisoftu teasovaná už začiatkom roka 2021, ale čo presne bude nakoniec náplňou hry, zostávalo záhadou. Štúdio Ubisoft Massive pravdepodobne použje engine Snowdrop, keďže poháňa The Division – čo z neho robí dobrú voľbu pre Star Wars hru s otvoreným svetom. Počas Ubisoft Forward sa spoločnosť podelí aj o informácie o ďalších pripravovaných projektoch vrátane Assassin’s Creed Mirage a Assassin’s Creed Nexus VR.

Hra Star Wars Outlaws by sa mala objaviť na konzolách Xbox Series X|S, PlayStation 5 a PC v roku 2024.

- Reklama -
- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -