Vznik herného portálu s aktuálnymi hernými novinkami SPAWN.sk sa datuje k 1. februáru 2015 združujúci redaktorov, moderátorov a herných nadšencov prvej kvalitnej hernej šou na Slovensku, GameBot.

Po „krátkej“ pauze a reštruktualizácii v roku 2018, ktorá priniesla re-dizajn loga, sme sa opäť rozhodli začať s plným nasadením a citom pre písanie rýchlych noviniek, aby sme VÁM, našim čitatelom, prinášali aktuálne herné novinky v čo najkratšom možnom čase a s hrdosťou sa zaradili na prvé miesto v najrýchlejších novinkách na Slovensku. 1. januára 2020 sme oficiálne spustili náš nový dizajn, ktorý sa od aktuálnej verzie v mnohom nelíšil. 14. augusta sme ho po našom partnerskom spojení s webom Vosveteit.sk mierne upravili.

Najkrajší herný web

Zatiaľ posledný redbranding nášho herného webu prebehol 1. októbra roku 2022, kedy sme zmenili nie len dizajn, ale aj názov webu. Od toho dňa sme známi pod menom HernýWeb od SPAWN-u. Značka SPAWN.sk tak teda celkom nezanikla, momentálne združuje všetky naše súčasné, ale aj prípadné budúce projekty. Taktiež došlo k rozviazaniu spolupráce s portálom VoSveteIT.

NAŠE POSLANIE

Vždy sme sa sústreďovali na mnoho tém, od PC cez konzoly Xbox a PlayStation, až po hardvér a iné herné periférie.