Aj Hideo Kojima brigádoval, ako záhradkára ho pichlo 10 včiel naraz

Michal Frajkor Michal Frajkor

V týchto horúcich letných dňoch vám prinášame aj článok na odľahčenie. Stále sa však týka herného priemyslu, konkrétne herného vývojára známeho pod menom Hideo Kojima. Ten má na svojom konte niekoľko skvelých titulov, pričom posledný jeho počin je dosť kontroverzný.

Hideo Kojima sa však nenarodil ako herný vývojár, tak ako takmer každý, aj on chodil do školy a v lete si musel privyrábať na živobytie. Niekedy sa ťažko verí tomu, že aj slávne osobnosti, ktoré sú momentálne úspešne, zažívali podobné situácie ako my – “obyčajní” ľudia.

- Reklama -

Kojima nedávno zdieľal príspevok na svojom Twitteri, v ktorom opisuje svoje letné brigády zo študentských čias. Okrem iného natáčal aj svadby a sťažoval sa na obleky a kravaty, ktoré musel nosiť.

Istý čas pracoval aj ako záhradkár a podľa jeho slov sa nenaučil len starať sa o záhradu, ale aj správne sadiť rôzne kvetiny a aranžovať záhrady. Náplňou jeho práce bolo aj navrhnutie a osadenie rôznych plotov, alebo okrasných kameňov. Už vtedy sa v ňom prebúdzala kreatívna myseľ, o tom niet pochýb.

Ako sám popísal, jeho úlohou bolo na všetko odpovedať kladne a nemal možnosť niečo odmietnuť. Aj z toho dôvodu ho raz v záhrade pichlo 10 včiel naraz. Raz sa dokonca aj otrávil a spadol zo stromu. Nebola to však celkom jeho chyba. Keďže nesmel žiadnu úlohu odmietnuť, musel si s majiteľom záhrady niekedy aj vypiť. Po 10 pivách sa občas stane, že zo stromu spadnete.

- Reklama -

Všetky tieto zážitky a letné brigády mu však podľa slov pomohli stať sa herným vývojárom. Kojima svoje zážitky so včelami vtipne prirovnáva aj k hrám, ktoré momentálne vytvára. Nemáme sa teda čudovať niektorým jeho nápadom, ktoré v jeho tvorbe vidíme. Môže to byť dôsledok všetkého, čo zažil.

Zdroj: Twitter

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x