Aké výhody prinesie PS5 pre hru Fortnite?

Mário Gurský Mário Gurský

Aj keď sa samozrejme nejedná o hru, na ktorú sa teší väčšina komunity, Fortnite plne využije silu konzoly novej generácie. Verzia na PS5, ktorá bude k dispozícii k stiahnutiu od 12. novembra zadarmo, bude podporovať možnosti nového ovládača a centra aktivít, ktoré sú súčasťou užívateľského rozhrania.

Fortnite v základe pobeží na 60 snímkoch za sekundu v rozlíšení 4K. Tráva a stromy budú reagovať na výbuchy v blízkom okolí. Dym a kvapaliny budú mať oveľa realistickejšie účinky. Vďaka SSD v PS5 sa zrýchli načítacia doba do zápasu, rovnako, ako aj načítanie textúr. Pokiaľ pôjde o ovládač DualSense, tak ten využije haptickú spätnú väzbu, čo znamená, že sa zlepšia vibrácie, ako aj funkčnosť spätnej odozvy zadných tlačítok.

A teraz k tej najlepšejšie časti. Stránka aktivít na konzoly PlayStation 5 od Sony, vám umožní skočiť priamo do battle-royalu. To znamená, že nebudete musieť vstupovať do hlavného menu hry. Priamo zo systému konzoly si vyberiete zápas či už Solo, Duo alebo Quads. Informácie priniesol portál Push Square.

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x