Among Us odhaľuje novú mapu aj dátum jej vydania

Michal Frajkor Michal Frajkor

Pred nejakým časom sme vás informovali o tom, že do Among Us sa chystá nová mapa. Vývojári to naznačovali aj vo svojich príspevkoch na sociálnych sieťach s tým, že viac informácii sa dozvieme počas Game Awards. Naozaj sa tak stalo. Privítajte mapu Airship.

Mapa je v skutočnosti inšpirovaná inou hernou sériou, ktorú štúdio InnerSloth vydalo – Henry Stickmin Collection. Ponúkne nové úlohy, prostredie aj spôsoby presúvania sa medzi rôznymi bodmi na mape. Ukážka, ktorú sme mali možnosť vidieť na Game Awards ukazuje aj niekoľko nových úloh. Budeme napríklad čistiť diamanty v miestnosti nazvanej Trezor, alebo vynášať smeti.

- Reklama -

Mapa by mala do Among Us priniesť aj rebríky a pohybujúce sa časti podlahy. To by mohlo opäť zamiešať karty v spôsobe, akým sa po mape pohybujeme. Hráči taktiež dostanú možnosť zvoliť si miestnosť, v ktorej chcú začať hru. Nebude teda nutné začať v skupine ľudí v strede mapy. Samozrejmosťou sú aj nové skiny. Nič vám teda nebráni vyzerať naozaj dobre, aj napriek tomu, že vás váš priateľ bodne do chrbta počas hry.

Príspevok na sociálnej sieti Twitter naznačuje, že mapa Airship má pre nás ešte niekoľko prekvapení, ktoré nateraz ostávajú zahalené rúškom tajomstva. Na ich odhalenie si budeme musieť počkať až do vydania mapy, čo bude začiatkom roka 2021.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x