Assassin’s Creed Valhalla pobeží na Series X v 4K so 60fps

Michal Frajkor Michal Frajkor

Očakávané pokračovanie zo série Assassin’s Creed s názvom Valhalla dostáva v benchmarkoch presne také výsledky, ako by sme chceli vidieť. Iba pred pár minútami nám to potvrdil Ubisoft prostredníctvom oficiálneho arabského Twitter účtu.

Nenechajte sa zmiasť. Aj napriek tomu, že ide o arabský účet, na Twitteri je overený, takže za ním naozaj stojí Ubisoft. Šikovní prekladatelia hneď do herného sveta oznámili, že príspevok hovorí schopnostiach Assassin’s Creed Valhalla na konzole Xbox Series X. Informoval o tom portál DualShockers.

- Reklama -

Iste mnohých poteší, že hra pobeží v rozlíšení 4K so 60fps. Nebudete si teda musieť vyberať, či chcete radšej krajšiu grafiku, alebo viac snímkov za sekundu. Rozdeliť hru na dva grafické módy je bežná prax a urobí to tak hneď niekoľko nových hier na next-gen. Napríklad aj Ratchet & Clank na PS5.

V prípade Assassin’s Creed Valhalla si vyberať nebudete musieť. Zažijete parádnu grafiku s plynulým obrazom. Je to zároveň aj prekvapenie, keďže v skorších vyjadreniach Ubisoft hovoril, že sa chcú zamerať na minimálne 30fps.

Assassin’s Creed Valhalla vychádza už 10. novembra, čo je zhodou okolností presne deň, kedy vyjde aj konzola Xbox Series X. Viac o tom si už môžete prečítať v tomto článku. Nezabudnite taktiež sledovať prezentáciu Ubisoft Forward, ktorá sa koná už 10. septembra a určite ponúkne nový pohľad aj na Valhallu.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x