Back 4 Blood spustilo alfa test na krátky čas pre PC

Mário Gurský Mário Gurský

Na The Game Awards sme mohli vidieť nový projekt od štúdia Turtle Rock na spôsob hry Left 4 Dead. Momentálne je možné sa prihlásiť do alfa testovania na PC a to do 21. decembra. Podmienky, ktoré pre prihlásenie do testovania musíte spĺňať, nájdete na oficiálnom webe Back 4 Blood. Upozorňujeme, že registrácia neznamená 100 % prístup a funguje na princípe „kto skôr príde, ten skôr berie.“

Ak tento uzavretý alfa test na PC nestihnete, nevadí. S najväčšou pravdepodobnosťou nepôjde o posledný test hry. V často kladených otázkach štúdio na túto otázku odpovedalo: „Buďte pripravení na ďalšie príležitosti zahrať túto hru v budúcnosti“.

Back 4 Blood je kooperatívna hra pre štyroch hráčov odohrávajúca sa v zombie apokalypse, ako spomína portál GameSpot. Hráte ako skupina čističov, ktorá bojuje proti zombie bytostiam nazývaných Ridden. Hra obsahuje aj kompetetívny multiplayer, ako aj PVP formát, ktorý by mal podporovať hranie až ôsmich hráčov. Tými sa môžu striedať, čo znamená, že môžete hrať ako čistič, ale aj ako Ridden.

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x