Black Myth: Wukong vám umožní stať sa bossom po ich porážke

Mário Gurský Mário Gurský

Útok, ktorý ste najviac nenávideli, sa zrazu stane vašou najsilnejšou schopnosťou. Podobne ako Lies of P v roku 2023, aj Black Myth: Wukong vyzerá byť najzaujímavejšou Soulslike hrou roku 2024. Neuveriteľná vizuálna stránka, obrovské stretnutia s bossmi a množstvo ďalších vecí, ktoré nadchnú najmä fanúšikov románu Cesta na západ zo 16. storočia.

V rozhovore pre VGC hovorca vývojárskeho štúdia Game Science Studio prezradil, že v hre Black Myth: Wukong budeme nielen bojovať s bossmi, ale po ich porazení sa nimi budeme môcť aj stať. „Aj keď je možnosť používať zbrane zabitých nepriateľov v hrách tohto žánru bežná, prevzatie celých telesných proporcií a pohybov bossa je nový prístup, ktorý do boja vnáša ďalšie možností,“ uviedol hovorca.

- Reklama -

Dodal, že obtiažnosť hry nebude po celý čas rovnaká. Hoci nie sú k dispozícii možnosti voľby obtiažnosti, hra poskytne hráčovi cestu hrdinu, čo pravdepodobne znamená, že čím ďalej sa dostane, tým viac sa bude cítiť pripravený prijať výzvy, ktoré ho čakajú. Black Myth: Wukong vychádza 20. augusta na PC a PS5.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x