Black Panther od EA by mohol byť podľa indícii sandbox s otvoreným svetom

Mário Gurský Mário Gurský

Pripravovaná hra Black Panther od spoločnosti EA bude podľa nového inzerátu spoločnosti „zážitkom v otvorenom svete“. Pracovná ponuka vyzýva na obsadenie pozície Senior Sandbox Designer II pre nedávno založenú spoločnosť Cliffhanger Games. Väčšina podrobností o jej záhadnom projekte Black Panther bola od jeho minuloročného oznámenia držaná v tajnosti. V inzeráte sa však uvádza, že uchádzači by mali očakávať, že v prípade získania tejto pozície budú „nápomocní pri navrhovaní a obsadzovaní stretnutí, systémov a hrateľnosti v dynamickom a vyvíjajúcom sa otvorenom svete“.

Je to úloha, ktorá pomôže vývojárom z Cliffhanger, ktorý zahŕňa aj talenty z hry Middle-earth: Shadow of Mordor, rozšíriť marvelovského hrdinu o zážitok v otvorenom svete. V inzeráte sa píše, že úspešní uchádzači pomôžu vytvoriť sandboxové prvky, ktoré sa budú miešať s príbehom a hernými cieľmi bez toho, aby sa narušila imerzia. Ďalšie podrobnosti sľubujú potenciálne prvky, ako sú mestské davy a divoká príroda v tom, čo sa opisuje ako „živý, dýchajúci herný svet“.

- Reklama -

Jeden z bodov teasuje, ako bude Cliffhanger implementovať lineárne misie v rámci otvoreného sveta: „Spolupracujte s dizajnérskym tímom na integrácii sandboxovej dynamiky do dizajnu misií, čo uľahčí plynulé prechody medzi štruktúrovanými misiami a prieskumom otvoreného sveta.“ Spoločnosť EA tento inzerát nijako nekomentovala

Spoločnosť odhalila svoju superhrdinskú hru len minulý rok, ale v zákulisí bola stále zaneprázdnená. Zatiaľ čo sa pracovné ponuky snažia pomôcť hre rásť, na štúdio bude dohliadať bývalá výkonná riaditeľka PlayStation, Connie Booth. Tá nastupuje do EA ako generálna riaditeľka skupiny, čo znamená, že do jej portfólia patrí Black Panther, ako aj hra Iron Man od EA Motive. Oba tituly sú súčasťou dohody medzi spoločnosťami EA a Marvel, na základe ktorej bude prvá z nich vyvíjať tri akčné dobrodružné projekty. Tretia hra zostáva záhadou.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x