BlizzCon sa premenuje a presúva na ďalší rok

Mário Gurský Mário Gurský

Ako sa hovorí šou musí pokračovať a vzhľadom k tomu, že BlizzCon 2020 je aktuálne vylúčený kvôli prebiehajúcej pandémii COVID-19, prišiel Blizzard s digitálnou alternatívou podobnou tej, čo sa konala nedávno. BlizzConline ako bude znieť názov bude alternatívou BlizzConu.

BlizzConline sa bude konať 19. – 20. februára 2021. Blizzard sa bude snažiť integrovať do tohto eventu čo najviac tradičný priebeh, ako tomu bolo vždy na každom BlizzCon podujatí. To znamená v skratke, že sa na evente pracuje a odlaďujú maličkosti, podľa informácii z portálu GamesRadar.

- Reklama -

„Aj keď nám okolnosti v tomto roku bránia stretnúť sa osobne, začiatkom budúceho roku dávame dohromady niečo menšie, aby sa duch BlizzConu dostal do podoby online show.“ Uviedol Blizzard v tlačovej správe. „Stále toho máme veľa v pláne a ešte nejakú dobu potrvá, než budeme pripravený sa podeliť o ďalšie podrobnosti. Chceli sme Vám však poskytnúť informácie o tom, že môžete byť súčasťou online zábavy“.

Plánovaná akcia BlizzConline bude zahŕňať komunitnú prehliadku pre umelcov a tvorcov, súťaž a výstava cosplayov, prehliadka umeleckých talentov, súťaž v digitálnom vyrozprávaný príbehu. Na počesť pochodu Murlokov cez Convention Halls sa bude konať akýsi virtuálny, kde stačí ak pošlete fotku alebo krátke video v kostýme murloka.

Čas do kedy sa na niektorú zo súťaži prihlásiť máte do 4. januára. Ak teda dúfate, že sa zúčastníte alebo dokonca vyhráte, tak na to máte čas až do konca roka. Pravidlá a ďalšie podrobnosti nájdete v tomto Blizzard príspevku. Tak ako mnohé spoločnosti, sa aj Blizzard musel uchýliť k online akcii.

- Reklama -
- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] V septembri sme vás informovali o tom, že Blizzard oznámil Blizzcon Online na rok 2021 a pre tento rok ho zrušil. To všetko sa samozrejme stalo kvôli prebiehajúcej pandémii Covid-19. Prezident spoločnosti J. Allen Brack v novom rozhovore prezradil, že online verzia Blizzconu bude úplne zadarmo pre všetkých […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x