Call of Duty: Black Ops Cold War pozná dátum svojej bety

Mário Gurský Mário Gurský

Po odhalení informácií ohľadom verzií hry, detailoch z kampane, dátumu vydania alebo multiplayeru, uzrel svetlo sveta ďalší leak. Call of Duty: Black Ops Cold War má svoj dátum beta testovania, ako o tom informuje portál VG247.

Dátum beta testovania

V hernom obchode Modern Warfare bol uverejnený dátum 8. október bety pre hráčov PS4. Podobným spôsobom bola ohlásená aj beta pre Call of Duty: WW2, čo pridáva hodnotu na dôveryhodnosti tejto informácii.

- Reklama -

Ako bolo oznámené skôr, beta testovanie začne na PS4. Neskôr budú nasledovať aj iné platformy. Aj keď celý plán s beta testovaním odhalený nebol, je celkom jednoduché si spraviť predstavu o tom, ako to bude prebiehať, vzhľadom na minulé beta testovania.

Za predpokladu, že beta testovanie bude dvojtýždňové, tak majitelia predobjednávok na PS4 by sa mali dočkať už spomínaného 8. až 9. októbra. Od 10. do 12. októbra by mal prísť rad na všetkých hráčov PS4. Majitelia predobjednávok na PC a Xbox One sa dočkajú 15. až 16. októbra. Zároveň by mala pokračovať beta aj pre PS4 hráčov. Nakoniec, 17. až 19. októbra, by sa mali dočkať všetci hráči, na všetkých platformách.

Activision by sa mohlo rozhodnúť aj pre trojtýždennú betu. Problém by bol však ten, že dátum by bol veľmi blízko vydaniu hry. Oficiálny program beta testovania bude oznámený až budúci týždeň 9. septembra.

- Reklama -

Activision má v posledných dňoch problémy aj s cheatermi v hre Modern Warfare. Tvorcom týchto cheatov nedávno pohrozil žalobou, tí sa následne ospravedlnili. Môžeme len dúfať, že podobný scenár sa nebude musieť opakovať v prípade multiplayeru Cold War.

- Reklama -
3 komentárov
3 Komentárov
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] nový obsah prostredníctvom Warzone, keďže hra sa teší obrovskej popularite. Aj novinka Call of Duty: Black Ops Cold War bola najprv naznačovaná rôznymi odkazmi na mape Warzone a následne v hre prebiehal event. Ako […]

trackback

[…] Call of Duty: Black Ops Cold War bude priamym nástupcom prvých hier Black Ops. Nebude v príbehu priamo pokračovať, ale […]

trackback

[…] Call of Duty Black Ops: Cold War vyjde 8. novembra. Viac o jej vydaní sa dočítaš tu. […]

Naša relácia

- Reklama -
3
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x