Call of Duty: Modern Warfare bude konečne zaberať menej miesta

Jozef Beke Jozef Beke

Priaznivci a fanúšikovia Call of Duty: Modern Warfare  sa môžu tešiť. Hra prejde odtučňovacou kúrou a bude konečne zaberať menej miesta na disku. V budúcej aktualizácií s označením 1.28, ktorá má prísť ešte počas dneška, bude hra o čosi menšia. Inými slovami, budete si môcť manuálne vymazať PC módy ktoré nepotrebujete.

Zaujímavosťou je, že táto funkcia bola na konzolách dostupná už dlhší čas. Hráči na platforme PC sa jej dočkajú až dnes, respektíve v nasledujúcich hodinách. Šéf produkcie, Paul Haile, to potvrdil aj na svojom Twitteri. Množstvo hráčov sa totiž sťažovalo, že hra im na disku zaberá až 220GB. Haile však neupresnil, čo konkrétne sa bude dať odinštalovať.

- Reklama -

Ak by však PC hráči dostali rovnaké možnosti ako konzoloví, znamenalo by to, že si budú môcť z Modern Warfare odstrániť mód Special Ops a teoreticky aj Survival. Pravdou je, že PS4 hráči, ktorí hru vlastnia v digitálnej forme, si môžu odinštalovať aj kampaň. Môžeme len dúfať, že podobné možnosti budú mať aj PC hráči.

Tento problém sa netýka hráčov free-to-play hry Warzone, keďže oni majú prístup iba k multiplayerovej zložke hry a teda nie je čo odinštalovávať. Jedine ak celú hru. O správe informoval portál VG247.

- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] z Black Ops sériou. To ale neznamená, že nebudeme vypichovať jednotlivé inovatívne prvky z Modern Warfare, ktoré priamo súvisia s hrou. Po prvom na vás bude číhať krásne, prehľadné a oddelené […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x