Call of Duty Warzone dostane nového operátora

Jozef Beke Jozef Beke

O koho ide?

Vo svojej tlačovej správe spoločnosť Activision uviedla, že herec je „vášnivý hráč“ a konkrétne aj fanúšik série Call of Duty. Postava operátora, ktorého má herec hrať je bývalým talianskym vojakom zvláštnych jednotiek. Operátor má vzhľad ako z divokého západu, ktorý má odrážať hercovú lásku k talianským westernovým filmom.

Byť postavou v Call of Duty bolo vždy mojím tajným snom,“ uviedol vo svojom vyjadrení. „A neexistujú slová, ktoré by opísali vzrušenie z tejto príležitosti prepožičať svoj hlas a výzor operátorovi. Tiež sa mi páči pocta talianským westernom, ktorú prostredníctvom tohto operátora dostali. Keď si pomyslím, že s mojou postavou budú môcť hrať milióny hráčov, cítim sa polichotený a nad mieru spokojný.

- Reklama -

Nový operátor CoD Warzone sa má volať Morte a bude ho hrať taliansky rapper Fabio Rovazzi. Postavu si môžete kúpiť v hernom obchode už od dnešného dňa. Rovazzi zdokumentoval svoje skúsenosti s tvorbou postavy v nasledujúcom videu, ktoré si môžete pozrieť nižšie.

Nezabudnite, včera sme vám priniesli správu, že z Call of Duty Warzone boli odstránené vozidlá, ktoré hráči zneužívali na použitie glitchu, ktorý spôsoboval pád serveru.

Spomínané video

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x