Capcom chystá remaster Dead Rising

Mário Gurský Mário Gurský

Spoločnosť Capcom prezradila, že odvysiela nový prezentáciu, počas ktorej predstaví tri svoje pripravované hry vrátane nedávno odhaleného Dead Rising Deluxe Remaster. Vysielanie Capcom Next – Summer 2024 sa objaví súčasne na celom svete 1. – 2. júla 2024, v závislosti od časových pásiem.

Spoločnosť pritom len včera, 26. júna 2024, zverejnila teaser trailer na Dead Rising Deluxe Remaster. Capcom v traileri nespomenula žiadne platformy, ale prisľúbila, že v nadchádzajúcom vysielaní odhalí ďalšie podrobnosti.

- Reklama -

Pripravovaná akčná strategická hra s japonskou tematikou Kunitsu-Gami a porty hry Resident Evil 7 pre iOS a Mac doplnia programovú zostavu. Na okraj dodajme, že v japonskej verzii 25-minútového vysielania bude rozprávať dabingový herec Takehito Koyasu.

Tu je úplný zoznam hier, ktoré sa objavia v rámci Capcom Next – Summer 2024:

  • Kunitsu-Gami: Xbox Series X|S, Xbox One, PS5, PS4, PC
  • Dead Rising Deluxe Remaster – zatiaľ neboli oznámené žiadne platformy
  • Resident Evil 7: Biohazard – iOS, Mac


Spoločnosť Capcom v tomto programe predstaví len tri vyššie uvedené tituly. Spoločnosť uviedla drobné písmo, v ktorom výslovne uvádza, že nebudú žiadne nové informácie o Monster Hunter Wilds, keďže tento titul je pravdepodobne tým, ktorý mnohí hráči v tomto období očakávajú najviac.

- Reklama -

Program Capcom Next – Summer 2024 sa bude vysielať súčasne na celom svete v pondelok 1. júla 2024 presne o pol noci.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x