Čínsky Ubisoft ponúka zadarmo Far Cry 3, no získať ho môžete aj vy

Michal Frajkor Michal Frajkor

Po dnešnej informácii, že Ubisoft rozdáva zadarmo prvý diel The Division k nám prichádza ďalšia. Tentoraz to bude o niečo zložitejšie a preklikať sa budete musieť čínskou verziou Ubisoftu. Ak sa vám to podarí, odmenou vám bude Far Cry 3 zadarmo. Stačí vám len mobilný telefón, keďže cez prehliadač aktivácia nefunguje.

Na svojom mobile sa prihláste do svojho uPlay účtu pomocou tohto odkazu. Následne si otvorte túto adresu, ktorá vás presmeruje na čínsku verziu obchodu Ubisoft. Stránka sa vás pokúsi automaticky presmerovať na váš lokálny obchod a ukáže vám tabuľku so zeleným a bielym tlačítkom. Vašou úlohou bude kliknúť na to biele, ktoré vás nikam nepresmeruje.

- Reklama -

Následne kliknite na modré tlačítko zobrazené pod cenou ¥0.00 ¥88.00. Ak vám stránka ukáže text “All Good” hra by mala byť vaša. Teraz môžete čínsku stránku zatvoriť a overiť si pridanie hry do vašej knižnice v programe uPlay vo vašom PC. V čase písania tohto článku chyba ešte nebola odstránená a aktivácia hry cez prehliadač v telefóne stále funguje. V prípade, že sa situácia zmení, budeme radi ak nám dáte vedieť do komentárov.

Obrázkový návod na aktiváciu Far Cry 3 zadarmo cez telefón nájdete nižšie.

- Reklama -
2 komentárov
2 Komentárov
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] V prípade, že chcete zadarmo aj Far Cry 3, čínsky Ubisoft ponúka aj túto hru. Budete k tomu potrebovať len svoj mobilný telefón. Podrobnosti, ako aj návod ako na to, nájdete v našom článku. […]

trackback

[…] na našom webe za rok 2020, aspoň teda za druhý polrok. Na prvom mieste sa umiestnila naša novinka o hre Far Cry 3 zadarmo, keďže sme vám ju ako prvý herný web na Slovensku priniesli aj s podrobným návodom ako si ju […]

Naša relácia

- Reklama -
2
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x