Control Deluxe edícia obsahovala výhody Ultimate

Mário Gurský Mário Gurský

Hráči mali na krátko prístup k verzii, ktorá im umožňovala upgrade na next-gen zadarmo. Išlo o chybu, ktorá bola rýchlo opravená. Minulý mesiac vydavatelia hry Control, 505 Games, potvrdili, že jediný spôsob ako dostať upgrade je zakúpením si Ultimate edície.

Zmätok vo verziách

Control Ultimate Edition, ktorá zahŕňa pôvodný titul a obe rozšírenia bude jediným spôsobom ako získať bezplatný next-gen upgrade na PlayStation 5 a Xbox Series X a S. V tej dobe 505 Games uviedlo, že ide o možnosť ktorú si vybrala, pretože nedokážu priviesť všetkých hráčov súčasnej generácie na novú. Z dôvodu aby sa vyhla vynechaniu nejakej skupiny hráčov. Vďaka tomu je momentálny vývoj tak metúci, ako to spomína portál GameSpot.

- Reklama -

Uživateľ herného fóra ResetEra uviedol, že aj napriek tomu, že vlastní iba Deluxe Edition. tak má prístup k zmieňovanému bezplatnému next-gen upgrade-u. Krátko na to bola táto možnosť zrušená a vrátili sa naspäť k správnemu obsahu hry.

Kontroverzia

Rozhodnutie 505 Games neponúkať akýkoľvek spôsob upgrade-u pre väčšinu hráčov Control bolo dosť kontroverzne. Hlavne z dôvodu, že hra obsahuje okrem hlavného príbehu aj dve DLC, ktoré vzhľadom na výkon konzol majú problém s FPS. Očakáva sa, že zážitok na novej generácii bude oveľa lepší. Viac informácií o DLC rozšíreniach tu.

Niektoré z hier Remedy Entertaiment mali na tejto generácii problémy s načítaním textúr. Dôvodom bol však ich herný engine. Väčšina vydavateľov ponúka bezplatný upgrade alebo len za malý príplatok.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x