Čoskoro bude predstavený nový diel Call of Duty

Jozef Beke Jozef Beke

Piata sezóna sa nezadržateľne blíži a už tu máme záplavu nových informácií týkajúcich sa nového dielu. Tohtoročné pokračovanie bude niesť názov Call of Duty Black Ops Cold War. Na starosť ho budú mať štúdia Treyarch a Raven Software. Informácie sú potvrdené samotným Danielom Alegre, ktorý zastáva rolu prevádzkového riaditeľa.

Po rekordných úspechoch Battle-Royale režimu sa štúdio rozhodlo spájať marketingové udalosti priamo s Warzone, podobne ako to poznáme s Fortnite-om. Vplyvy na kvalitu nechajú autori okúsiť samostatných hráčov tak, ako to ešte nikdy predtým nerobili.

- Reklama -

Activision zatiaľ nezverejnil žiadne podrobnosti o budúcej hre Call of Duty, hoci nedostatok E3 informácií, pandémia COVID-19 a ďalšie spravodajské udalosti prerušili ich bežné marketingové úsilie. Ako autori avizovali, informácie budú odprezentované vďaka Warzone a to by mohlo byť už dnes.

Zdroj: VG247

- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] portálu VG247. uniklo niekoľko rôznych pred-objednávkových bonusov z prichádzajúceho Call of Duty Black Ops: Cold War. Detaily zdieľané obrázkami síce neboli, ale za to informácie boli pomerne […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x