Cristiano Ronaldo je postavou v mobilnej battle-royale hre

Michal Frajkor Michal Frajkor

Známy futbalista, považovaný za jedného z najlepších vôbec, má odteraz aj svoju digitálnu verziu a nehovoríme o hrách FIFA. Stala sa z neho cyberpunková postava v mobilnej battle-royale hre. Nejde však len o dvojníka, alebo zhodu náhod. Ide o oficiálnu spoluprácu hry a futbalistu.

Hráč Juventusu vystupuje v mobilnej hre Free Fire pod menom Chrono, nižšie si môžete pozrieť obrázok. Ešte lepšou správou je, že nejde len o samotné pridanie jeho podoby do hry. Môžete sa tešiť na kompletný príbeh, ktorý sa bude točiť práve okolo neho. V hre sa totiž spúšťa operácia s názvom Operation Chrono. Vývojári tak chcú zo spolupráce vyťažiť čo najviac.

- Reklama -

“Je úžasné vidieť, že v hre nemám len svoju podobizeň, ale aj celý príbeh a herný príbeh, ktorý je okolo nej vybudovaný,” hovorí Ronaldo na margo svojej prítomnosti vo Free Fire. “Štúdio Garena dalo do vývoja mnoho svojho času, vytvorili novú operáciu s množstvom nových funkcií a elementov a ja dúfam, že hráči budú z hry rovnako nadšení ako som ja.”

Garena ako herný vývojár je možno menej známy, no nie pre ázijský trh. V tých končinách je priam populárnym tvorcom hier a spolupráca s Ronaldom má za cieľ rozšíriť hru aj do iných kontinentov – teda aj k nám.

- Reklama -
2 komentárov
2 Komentárov
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] Tentoraz to sú rôzne futbalové kluby, aj tie najznámejšie. Nechýba medzi nimi West Ham, Juventus, Manchester City alebo AC Miláno. Prečo vlastne? Pretože prečo […]

trackback

[…] populárnej battle-royale hry Call of Duty: Warzone sa začali vo veľkom búriť proti istému skinu v hre. Zaujímavosťou […]

Naša relácia

- Reklama -
2
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x