Crusader Kings 3 dostáva dočasnú stopku v Austrálii

Jozef Beke Jozef Beke

Podľa portálu PCgamer, hra Crusader Kings 3 je dočasne nedostupná pre krajiny Austráliu a Nový Zéland. Opäť za to môže ratingová agentúra, ktorej nie je jasné či daný produkt je pre maloletých, alebo či obsahuje násilie a v akej forme.

Ako uviedol vydavateľ Paradox: „Až do tohto okamihu sme problém s klasifikáciou ratingov riešili prostredníctvom sprostredkovateľského orgánu, nie priamo klasifikačnej rady. Nemáme ďalšie podrobnosti, ktoré by sme chceli zdieľať. Dúfame, že sa veci čoskoro vyriešia, aby si naše austrálske publikum mohlo vychutnať hru Crusader Kings III.

- Reklama -

Len pre zaujímavosť, hru si oficiálne v Austrálii nekúpite, ale je dostupná v službe Xbox Game Pass. Aspoň zatiaľ. Austrálska rada, ktorá hodnotí obsah hier, je známa svojim prísnym prístupom. Aj vývojári hier ako Cyberpunk 2077 mali o svoj titul strach. Je známe, že takéto hry v Austrálii veľmi obľúbené nie sú – aspoň čo sa týka rady, ktorá udeľuje rozhodnutia.

Cyberpunk 2077 však nakoniec vekové hodnotenie dostal a CD Projekt Red sa môže tešiť z toho, že ich hru si zahrajú aj hráči v Austrálii. Či sa to podarí aj tvorcom hry Crusader Kings 3 je zatiaľ otázne. My pevne veríme, že áno.

- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] zároveň s jej vydaním. Bohužiaľ, hráči v Austrálii s ňou môžu mať menší problém, keďže je tam nedostupná. Je to však prvá Crusader Kings hra za skoro dekádu, takže určite stojí za […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x