Crysis Remastered bude mať na Xbox One X viac grafických módov

Michal Frajkor Michal Frajkor

Do vydania úplne nového, remastrovaného Crysisu pod názvom Crysis Remastered nám ostáva už len niekoľko dní. Najvyšší čas pozrieť sa, čo táto hra dokáže po grafickej stránke a to na jednej z najvýkonnejších konzol zatiaľ. Tentoraz sa predvedie Xbox One X.

Skupina pod názvom Digital Foundry nedávno zverejnila video, v ktorom sa ponorili do hrania hry na konzole Xbox One X. Crysis Remastered nám ponúkne rôzne grafické módy, pokiaľ ide o túto konzolu. Môžete dať prednosť skvelej grafike, ktorá vám vyrazí dych v rozlíšení 4K. Na druhú stranu, musíte sa uspokojiť s 30 fps.

Alebo máte ďalšiu možnosť, uspokojiť sa s klasickým FullHD rozlíšením, ale hra vám pobeží na 60 fps. Aj FullHD možnosť ponúka pekné a detailnú grafiku, ale sústredí sa viac na plynulosť hry, než na vizuál. Xbox One X ponúkne pri tejto hre aj ray-tracing, ktorý pobeží softvérovo. Za cieľ si tento krok dáva priblížiť sa graficky k dnešným hrám bez straty plynulosti hry a bez vysokých nárokov na hardvér.

Digital Foundry zatiaľ zverejnili iba video, ktoré vidíte vyššie. Ďalšieho a ešte viac detailného by sme sa mali podľa ich slov dočkať tesne pred dátumom vydania. Crysis Remastered vychádza 18. septembra na PC, PS4 a Xbox One. Hráči na Nintendo Switch si hru užívajú už od júla. Na Switchi hra funguje až prekvapivo dobre a plynulo.

V prípade PC verzie hry sa pripravte na Epic Store. Crysis Remastered tam bude ako exkluzívny titul a pridá sa tak k ďalším, ktoré si Epic získal na svoju stranu. Čo sa týka hardvérových požiadavok na váš počítač, tie nie sú až také vysoké. Žiadny modernejší herný počítač by s hrou nemal mať najmenší problém.

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x