Cyberpunk 2077 bude mať nastaviteľné titulky

Mário Gurský Mário Gurský

Oficiálny účet Cyberpunk 2077 na Twitteri nedávno predstavil novú snímku z hry, kde sa ako hráč rozprávate s Kirkom, jedným z NPCčiek v hre. Screenshot bol celkom dosť skritizovaný, pretože ukázal na potenciálny problém s titulkami v hre. Nielenže sú pomerne malé, ale aj ich farba sa prekrýva s pozadím hry, čo ich robí ťažko čitateľné, ako o tom informuje portál GameSpot.

Slabá viditeľnosť titulkov je bežným problémom v moderných hrách. Problém sa týka najmä konzol, kde hráči často sedia od obrazoviek ďalej. Oprávnene sa tak obávali, že ich v hre Cyberpunk 2077 nebudú vedieť čítať. Vývojári CD Projekt Red však sľúbili, že titulky sa dajú upraviť.

- Reklama -

Nastaviteľná veľkosť a farba

Na tweet jedného z uživateľov, či hra bude riešiť tento problém s titulkami, ktoré sú pre mnohých hráčov takmer nečitateľné, z účtu Cyberpunk 2077 odpovedali sľubom, že farba a veľkosť titulkov bude v hre nastaviteľná. Je možné, že táto funkcia bude dostupná až po vydaní hry, ale vzhľadom na to, že ide o značku Cyberpunk 2077 je veľmi pravdepodobné, že to tak bude už od prvého dňa.

CD Projekt Red už dávnejšie hovoril, že je pre nich dôležitá diverzita a jej začlenenie do hry, čo sa samozrejme rozširuje na možnosti ako sú aj napríklad titulky. Cyberpunk 2077 vychádza na PC, PS4, Xbox One už 19. novembra. Verzie na PS5 a Xbox Series X dostanete zadarmo, ak budete vlastniť hru na predchádzajúcu generáciu konzol.

- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] rada, ktorá hodnotí obsah hier, je známa svojim prísnym prístupom. Aj vývojári hier ako Cyberpunk 2077 mali o svoj titul strach. Je známe, že takéto hry v Austrálii veľmi obľúbené nie sú – […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x