Cyberpunk 2077 nebude tak veľký ako naznačovala nedávna fáma

Norbert Šinka Norbert Šinka

Síce sme ešte nedostali oficiálne systémové požiadavky, ktoré by mal mať Cyberpunk 2077, ale jedno je už predsa isté. Veľká hra nebude až tak “veľká”, aby zabrala na disku viac, než 200 GB. Veľkosť miesta na disku bola predmetom aj nedávnej fámy, ktorá naznačovala, že bude väčšia. To však aktuálne podľa portálu PCGamesN, CD Projekt Red vyvrátil.

Marcin Momot, vedúci svetovej komunity CDPR zverejnil snímku s príspevkom z Redditu na Twitteri s vysvetlením, že aj keď systémové požiadavky CB 2077, neboli zverejnené, hra po nainštalovaní nezaberie viac ako 200 GB. Taktiež dodal, že systémové požiadavky máme čakať čoskoro. Podľa jeho slov máme očakávať rovnakú veľkosť, ktorú hra zaberie na pevnom disku, ako pri ostatných veľkých a moderných tituloch.

- Reklama -

Nedávno sa konala akcia, na ktorej bola odhalená grafická karta Nvidia RTX 3080, pričom vyzerá, že originálny príspevok bol vytvorený práve tam. Fotografiu tiež sprevádza informácia o novej technológii RTX IO, čo je sada viacerých technológií, ktoré umožnia rýchlejšie načítanie pomocou grafickej karty a dekompresiu herných assetov a mnoho ďalšieho.

Vydanie Cyberpunk 2077 je naplánované na 19. novembra, ktoré pre nás hráčov znamená “len” 79 dní, príde už čoskoro. Stačí nám už len vydržať tých pár mesiacov 🙂 Hra vyjde na PC, Xbox One a PlayStation 4, ale taktiež na novú generáciu Xbox Series X a PlayStation 5.

- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] PC, Xbox One a PlayStation 4. V nedávnej novinke sme vám priniesli taktiež informáciu, že hra nezaberie viac než 200 GB na vašom pevnom disku. Taktiež, že sa hra spája s Rockstar Energy […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x