Cyberpunk 2077 sa spája s Rockstar Energy, predávať budú Samurai Colu

Michal Frajkor Michal Frajkor

Ak budú výpočty, pocity a dojmy všetkých hráčov správne, Cyberpunk 2077 bude nie len hrou roka, ale jedným z najlepších titulov vôbec. Avšak predtým, než niečo také budeme tvrdiť, počkáme si na úplne vydanie hry a jej recenzie. Než sa tak stane, hype okolo hry stále rastie a s ním aj marketingová kampaň. Najnovšie sa hra spája s Rockstar Energy za účelom predaja takzvanej Samurai Coly.

Tento energetický nápoj s príchuťou koly je inšpirovaný presne takým istým, ktorý budete môcť nájsť v hre. Výrobcom energetických nápojov však nie je spolupráca s hrami vôbec cudzia. Iba pred pár dňami sme vás informovali o tom, že Halo: Infinite sa spája s Monster Energy. Taktiež si všetci možno pamätáme na “nenápadnú” reklamu na Monster Energy v hre Death Stranding.

Rockstar Energy uverejnili na svojom Twitteri aj krátku reklamu na tento nápoj. Vidieť môžeme ruku, ktorá do ruky berie obyčajnú plechovku energy drinku. Akonáhle si ju celú oskenuje, plechovka sa zmení z obyčajnej na Samurai Colu. Stránka, na ktorú video odkazuje momentálne ukazuje iba banner “Čoskoro”, takže sa z nej veľa nedozvieme.

Či sa bude tento energetický nápoj predávať aj u nás je ešte otázne, keďže nemáme žiadne ďalšie detaily. Ak aj áno, treba brať na vedomie fakt, že pravdepodobne pôjde o klasický energetický nápoj aké dostanete všade, iba s iným obalom. Avšak skvelá vec pre zberateľov.

AKTUALIZÁCIA: Príspevok na Twitteri teraz jasne hovorí, že Samurai Cola bude dostupná iba pre americký trh. U nás si ju teda, bohužiaľ, nebudete môcť kúpiť.

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x