Cyberpunk 2077 skutočne ponúkne DLC zadarmo

Michal Frajkor Michal Frajkor

Očakávaná hra Cyberpunk 2077 už po niekoľký krát prizvukuje a pripomína, že naozaj ponúkne DLC zadarmo. Táto informácia prichádza z odpovede na ich oficiálnom Twitteri. Užívateľ @NachoFireX sa vývojárov opýtal, či Cyberpunk ponúkne DLC zadarmo, podobne ako jeho brat Zaklínač 3.

NachoFireX svoju odpoveď dostal formou animovaného GIF-ka. To si môžete pozrieť nižšie. Treba však upozorniť, že ak Cyberpunk skutočne pôjde cestou Zaklínača 3, znamená to, že ponúkne bezplatné DLC spolu s tými platenými. Nemusí to teda nutne znamenať, že všetky DLC pre Cyberpunk 2077 budú zadarmo.

Čím bližšie sme k dátumu vydania, tým viac informácií sa o hre dozvedáme. Poďakovať sa môžeme aj samotným vývojárom, ktorí pravidelne prezentujú novinky z hry za pomoci relácie Night City Wire. Kompletný súhrn poslednej takej prezentácie si môžete prečítať v našom článku.

Cyberpunk 2077 vychádza v novembri tohto roku na platformy PC, Xbox One a PS4. Bude taktiež súčasťou programu Xbox Smart Delivery, čo znamená, že ak si kúpite hru na Xbox One, dostanete bezplatný upgrade na verziu Series X.

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x