Cyberpunk 2077 stále v problémoch aj po patchi 1.05

Mário Gurský Mário Gurský

S novo vydanou aktualizáciou do Cyberpunk 2077 sľubujúcou „vylepšenú stabilitu“ mal opraviť jeden z najväčších problémov hry, a to samotné padanie hry. Hovoríme o neustálom probléme, ktorý hru takpovediac “zhodil” každú hodinu až hodinu a pol. Tento problém existuje už od prvého dňa.

Aktualizácia 1.05 žiaľ tento problém neopravila. Hra naďalej padá. Opravná aktualizácia dokonca neopravila ani to, čo sľúbila. Malo ísť o pokazený herný telefón, ktorý je naďalej v niektorých prípadoch doslova nepoužiteľný. Fixeri (teda postavy, ktoré vám dávajú úlohy) odmietajú zadávať nové úlohy, vrátane tých vedľajších. Informácie priniesol portál Push Square.

- Reklama -

Nie je jasné, či hra Cyberpunk 2077 ešte dostane nejaké ďalšie opravy pred sviatkami. Táto by podľa všetkého mala byť v tomto roku posledná. CD Projekt Red uviedol, že dve veľké aktualizácie prídu do hry v januári a februári 2021. Ak urobia zázraky, ktoré sa momentálne javia ako nemožné, hra sa možno opäť v priebehu niekoľkých mesiacov vráti do PlayStation Store, z ktorého ju Sony odstránilo.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x