Cyberpunk 2077 už naozaj vyjde, ubezpečuje CDPR investorov

Michal Frajkor Michal Frajkor

Áno, už sme to niekoľkokrát počuli, ale tentoraz to bude iné. Očakávaná hra Cyberpunk 2077 má vyjsť 10. decembra tohto roku, no po posledných informáciách boli fanúšikovia skeptickí. Najskôr sa objavili rôzne informácie o tom, že hra vyjde nakoniec až v roku 2021. Tieto informácie sa nakoniec nepotvrdili.

Ďalšie informácie hovorili o vývojárovi zo štúdia CD Projekt Red, ktorý tvrdil, že hra by potrebovala ešte zopár mesiacov vo vývoji. Či je to už pravda, alebo nie, zdá sa, že Cyberpunk vyjde “načas”. Štúdio totiž ubezpečuje svojich investorov, že dátum 10. decembra platí a hry sa aj v ten deň dočkáme. K svojej finančnej správe, v ktorej prezentovali výsledky štúdia čo sa týka financií, pridali na záver aj tento obrázok. Informuje o tom portál GameRant.

- Reklama -

Z toho sa dá vyčítať, že štúdio chce naozaj ubezpečiť svojich investorov, že napriek problémom, ktoré hra mala, je už všetko pripravené na celosvetové vydanie. Napriek sklamaniu, ktoré posledné odklady spôsobili, sa však určite máme na čo tešiť. Vývojári zo štúdia sa naposledy vyjadrili, že v hre majú nahraných vyše 170 hodín a ešte stále nie sú na konci. Poznamenali však, že hrajú na ťažkej náročnosti a plnia všetky misie, či už hlavné alebo vedľajšie a zbierajú všetky kolekcie.

Hra nás teda podľa všetkého zabaví na poriadne dlhú dobu. Cyberpunk 2077 vychádza 10. decembra na platformy PC, PS4, PS5, Stadia, Xbox One a Xbox Series X.

- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] napriek množstvu odkladov a dlhému vývoju sa väčšina hráčov na Cyberpunk 2077 naozaj neskutočne tešila. Po […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x