Ďalšia časť prezentácie Ubisoft Forward bude už budúci týždeň

Michal Frajkor Michal Frajkor

Na konci prvej prezentácie Ubisoft Forward nám bolo povedané, že ďalšia časť sa bude konať ešte niekedy v tomto roku. Táto informácia konečne naberá reálny čas aj dátum. Bude to už budúci týždeň a Ubisoft sa nám chystá znovu predstaviť Gods & Monsters.

Druhý diel Ubisoft Forward sa bude konať 10.9., teda už o pár dní. V našich končinách celé predstavenie začne o 21. hodine a prinesie množstvo herných noviniek a oznámení. Jednou z nich by malo byť aj akési znovu-predstavenie hry Gods & Monsters. Iba dnes sme vás informovali o tom, že Ubisoft pravdepodobne kompletne zmenil názov tejto hry a to môže byť aj dôvod, prečo nám ju chce znovu predstaviť.

- Reklama -

Na hre pracujú ľudia, ktorí majú na svedomí napríklad aj Assassin’s Creed Odyssey, teda štúdio Ubisoft Quebec. Nižšie nájdete aj sprievodné video k prezentácii, kde nám predstavujú hry, ktoré môžeme očakávať. Nebude teda chýbať ani Hyper Scape, Rainbow Six Siege a Watch Dogs: Legion. Počas živého vysielania budete môcť, tak ako pri poslednej prezentácii, získať aj rôzne odmeny do vybraných od Ubisoftu.

- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] prezentácie Ubisoft Forward sme sa opäť mali možnosť dozvedieť, čo nového má pre nás Ubisoft pripravené. Okrem iného […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x