Dátum vydania Tekken 8 unikol pred večerným Gamescom Opening Night Live

Mário Gurský Mário Gurský

Dátum vydania hry Tekken 8 zrejme unikol ešte pred živým otvorením veľtrhu Gamescom. V úniku, ktorý pochádza z obchodu Microsoft Store, sa uvádza, že hra vyjde 26. januára 2024.

Tento únik prišiel prostredníctvom používateľa Twitteru, Aggiornamenti Lumia, ktorý tvrdí, že informácie o dátume vydania našiel na verejnej stránke obchodu Tekken 8. Odvtedy bola stránka stiahnutá, čo vyzerá ako rýchly pokus o zakrytie chyby.

- Reklama -

Stalo sa tak len niekoľko hodín pred živou šou Gamescom Opening Night Live, v rámci ktorej sa v Kolíne očakáva niekoľko odhalení. Hoci novinky o hre Tekken 8 neboli potvrdené, Harada na Twitteri verejne informoval o svojej prítomnosti na výstave, čo naznačuje, že v blízkej budúcnosti dôjde k oficiálnemu odhaleniu.

Hra sa v poslednom čase stala terčom mnohých únikov. Nedávno Harada verejne vyjadril svoju frustráciu z tejto situácie a prezradil, že spoločnosť Bandai Namco identifikovala zdroj únikov a urobila zmeny, aby v budúcnosti obmedzila šírenie takýchto informácií. Zdá sa, že čisto náhodou je tentoraz na vine úplne iný zdroj únikov – stránka obchodu na rozdiel od zlomyseľnej osoby.

Nehovoriac o tom, že ani nie pred mesiacom unikli niektoré odhalenia Tekkenu 8 od samotnej spoločnosti Bandai Namco, ktorá na svoju webovú stránku v EÚ rýchlo nahrala a následne odstránila dva nové prírastky na súpisku pred Evo 2023. Zdá sa, že tím Tekken 8 si jednoducho nemôže vydýchnuť, keď príde na tieto predčasné odhalenia.

- Reklama -
- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -