Demon’s Souls bol prekonaný na tanečnej podložke

Mário Gurský Mário Gurský

To, že hráči majú obrovskú fantáziu a chuť prechádzať hry aj netradičnými spôsobmi, už dávno vieme. Máme množstvo hráčov, ktorí sa snažia prekonať hru čo najrýchlejšie za pomoci skratiek, alebo v základnom vybavení, či dohrať hru bez smrti. Prejsť takto Demon’s Souls je už ale o inom.

V podstate už nič nezvyčajné, ale stále to nie je tradičné. Potom tu však máme hry ako Demon’s Souls, ktoré sú obťažné aj bez toho, aby sme si ich komplikovali. Aj tak sa však nájdu hráči, ktorí to vytiahnu do extrémov, vďaka vyššie spomínanými netradičnými prechodmi hier.

Jedna z hráčok tento level posunula ešte vyššie. Porazenie bossa v Demon’s Souls je vždy perfektný pocit, najmä ak ste na ňom strávili pár hodín. Ale, čo tak ho poraziť namiesto ovládača tanečnou podložkou? Nemožné? No, nie až tak, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Streamerke Luality sa to podarilo.

Podarilo sa jej poraziť jedného z najťažších bossov v hre, Flamelukera. Neskončilo to však len pri tom. V skutočnosti takto prešla a dokončila celú hru. Ako spomína portál Push Square, Demon’s Souls nebola jej prvá, takto prejdená, hra. Podobne prešla celou hrou aj v Bloodborne.

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x