Demon’s Souls priblížilo vytváranie postavy na PS5

Mário Gurský Mário Gurský

Spoločnosť Sony nám poskytla prvý pohľad na tvorbu postavy v remaku Demon’s Souls na PlayStation 5. V príspevku na PlayStation Blog držiteľ konzoly podrobne popísal tento nový a vylepšený systém. Tvorba postavy ponúka oveľa širšiu paletu možností ako na Playstation 3.

Podľa všetkého je za pomoci nového systému možnosť vytvoriť až 16 miliónov rôznych postáv. Aj keď počas celej hry na sebe budete nosiť brnenie, je vždy dobré ak máte veľa možností. Informácie priniesol web VG247.

- Reklama -

„S novou tvorbou postáv budete môcť prispôsobiť svoj vzhľad prostredníctvom až 16 miliónov permutácii,“ povedal kreatívny riaditeľ externého vývoja SIE Worldwide Studios, Gavin Moore. „Pridali sme oveľa viac možností ako si pamätáte z PS3. Tiež sme tvrdo pracovali na tom, aby sme zaistili uspokojivú rozmanitosť aj pre tých, ktorí sa radi hrajú s každým bežcom pri vytváraní hry.“

Moore tiež poskytol trochu viac informácii o Demon’s Souls foto móde. Ten dá možnosť hráčom ukázať alebo skryť svoje zbrane či helmu. Dokonca tam bude možnosť úplne skryť postavu, ak by ste si chceli zachytiť krajinu. Samozrejme, že nebudú chýbať rôzne filtre.

Pomyselnou čerešničkou na torte bude schopnosť zaobstarať selfie svojej postavy a meniť jej výraz v tvári. Bezpochyby to bude mať za následok nespočetné množstvo zaujímavých fotografií. Demon’s Souls je štartovací titul pre PS5, ktorá vychádza už 12. respektíve 19. novembra.

- Reklama -
- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] videu uvidíme aj zmieňovanú novú a vylepšenú tvorbu postavy, o ktorej sme vás informovali v tomto článku. Následne je predstavená oblasť Nexus. Je to akási oblasť, kde sa nachádzajú Archstones, z […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x