Do World of Tanks prichádzajú dve veľké rozšírenia

Norbert Šinka Norbert Šinka

Od včerajšieho dňa prebieha vo World of Tanks 3. sezóna veľkolepej a napäto očakávanej akcie s názvom Battle Pass. Ta prináša úplne nové kúsky trofejového vybavenie, nové vozidlá a dychberúce 3D štýly. Spoločnosť Wargaming aktualizovala niektoré mechaniky odmien, aby ste si mohli z bežného a trofejného výberu herného vybavenia zvoliť také odmeny, aké len chcete. Odmeny budú dostupné behom nasledujúcej sezóny. Tá potrvá až do 7. decembra.

Battle Pass vo World of Tanks

Tí, ktorým sa podarí dokončiť všetky fázy tohoto nového Battle Passu, budú odmenený novým členom svojej tankovej osádky a jedinečným 3D štýlom pre ktorékoľvek z vašich hlavných vozidiel. Vďaka tomu bude váš tank vypadať, ako by slúžil priamo u mariňákov. Tankisti, ktorí majú vylepšený prechod naviac získajú 3D štýly aj pre IS-4 a T110E5 za dokončenie 45 fázy.

- Reklama -

Pozrite si video k samotnému Battle Passu

Táto začínajúca sezóna prinesie dve nové hlavné vozidlá, a to vyššie spomínané tanky, ťažký sovietsky IS-4, ktorý je prekvapujúco dobre pohyblivý a ťažký tank T110E5.

Nová epizóda Steel Hunter, ktorá je veľmi populárnou akciou WoT, začína už 21. septembra. Za túto dobu jedného týždňa budú môcť hráči vidieť, kto je najlepší na bojisku vo svojom vlastnom Battle Royale. Ďalšie epizódy prídu v októbri a novembri a prinesú ďalšie jedinečné odmeny. Tankisti budú musieť vyrabovať predmety, ktoré budú rozmiestnené na mape, prípadne vyrabovať zničené vozidlá. Taktiež možete očakávať novú mapu a to Arzagir 4.04. Steel Hunter príde koncom mesiaca september.

- Reklama -

Video s podrobnejšími detailami Steel Huntera si môžete pozrieť nižšie

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x