Dočkáme sa už konečne vydania Crysis Remastered?

Mário Gurský Mário Gurský

Po veľa únikoch, zmätkoch a hľadaní má Crysis Remastered konečne nový dátum vydania na trh a tým je 18. september pre PS4, Xbox One a PC. Informoval o tom web Kotaku. Ide o prvú hru z tejto série, ktorá dostane remaster.

Remaster nebude zahŕňať multiplayer. Čo však obsahovať bude, bude nespočet grafických aktualizácií, ray-tracing ako aj 8K textúry. Crytek, ktorý vyvinul spoločne so Saber Interactive port The Witchera 3 na Switch, vydal nový technologický trailer porovnávajúci novú verziu hry so starou.

- Reklama -
Zdroj: Youtube (Crysis)

Nie všetky herné platformy

Prvé úniky o Crysis Remastered sme registrovali už v apríli. Pričom Crytek okamžite potvrdil, že hra vyjde koncom leta. Koncom júna unikol dátum vydania z obchodu Microsoft Store a ten bol stanovený na 23. júla pre platformy PC, Xbox One, PlayStation 4 a aj pre Switch. Fanúšikovia vśak po úniku screenshotov a traileru boli zdesený nad tým ako hra vyzerá. Crytek sa tak rozhodol s vydaním počkať a vziať si nejaký čas navyše, kým sa hra „nevyleští“. Hra tak v tom onom termíne vyšla len na Switch.

Hra je zrejme pripravená uzrieť svetlo sveta aj na zvyšku herných platforiem, ak však plánujete kúpu hry cez Steam, budete si musieť počkať. Kým pôvodná verzia je na Steame dostupná, tak remaster získal časovú exkluzivitu na Epic Games Store.

- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] škálu hier – cez série Dragon Age a Mass Effectu, či Titanfall 2, Battlefield 5, The Sims 4, Crysis, Star Wars Battlefront 2 a veľa […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x