Druhým veľkým odhalením počas DC FanDome bolo Suicide Squad

Norbert Šinka Norbert Šinka

Druhým veľkým odhalením počas DC FanDome bolo určite oznámenie hry Suicide Squad: Kill the Justice League. Titul, ktorý je naplánovaný rok po Gotham Knights a to na rok 2022, vyjde na PC a next-gen konzoly Xbox Series X a PlayStation 5.

Postavy a svet

Ako uvádza portál TheSixthAxis, ide o kooperatívnu hru pre 1 až 4 hráčov. V prípade, že tím nie je kompletný, bude doplnený AI spoluhráčmi. Tí zastúpia iné postavy. Ak napriek tomu budete hrať sami, medzi postavami sa bude možné prepínať.

- Reklama -

Ako hrateľné postavy sa objavia Harley Quinn, Deadshot, King Shart a Captain Boomerang. Amanda Waller im bude dávať príkazy. Trailer je v podstate jedna veľká CGI animácia, na samotný gameplay si teda ešte nejaký ten čas počkáme. Do vydania hry je totiž ešte príliš ďaleko. Warner Bros. ho popisuje ako samostatný príbeh každej jednej postavy s prihliadnutím na akčnú strieľačku v tretej osobe.

Hra má byť zasadená do otvoreného, ale zničeného sveta Metropolisu a pokračuje v príbehu série predchádzajúcich Batman hier zo série Arkham. Vďaka tomu môžeme spoznať i pokračovanie ostatných postáv a ich dejových liniek, ktoré poznáme.

Hra vyjde v roku 2022, čo znamená, že Rocksteady na nej bude pracovať až do jej vydania 7 rokov. Hra síce bola potvrdená už na začiatku tohto mesiaca po rokoch špekulácií, ktoré vznikli hneď po ukončení predchádzajúcej trilógie.

- Reklama -
- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] Hovoríme o DC FanDome, kde sa predstavili dva veľké a očakávané tituly – Gotham Knights a Suicide Squad: Kill the Justice League. Hráči na tieto oznámenia zareagovali kladne a aj to môže byť dôvod, prečo sa spoločnosť […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x