Elden Ring by sa nám mal už čoskoro znova pripomenúť

Mário Gurský Mário Gurský

Čerstvý pohľad na najočakávanejšiu hru od From Software, podľa fanúšikov, ktorá si zaslúžila aj ocenenie na The Game Awards, by nemal byť až tak ďaleko. Akčné RPG Elden Ring by sa malo podľa blízkych zdrojov čoskoro hlásiť o slovo.

Ako si všimlo VGC, spoľahlivý zdroj a redaktor GamesBeat, Jeff Grubb, nedávno špekuloval o tom, prečo Elden Ring chýbalo na The Game Awards. „Očividne na tejto hre pracujú. Síce to neukázali, ale myslím si, že keby naozaj chceli, mohli nám hru ukázať. Podľa môjho názoru je už hra v takom stave. Dajme však tomu ešte mesiac, alebo dva,“ pokračoval Jeff.

- Reklama -

Jednu vec, ktorú som započul môžem povedať. Máme mať ešte trochu trpezlivosti, ale len o trochu viac. To neznamená dni, a nemyslím si, ani že týždne. Rozhodne to však neznamená mesiace a mesiace.“

Tieto tvrdenia naberajú na dôveryhodnosti aj vďaka tomu, že optimalizátor Bloodborne, Lance McDonald, naznačoval, že marec 2021 je pravdepodobne priskorý na dátum vydania Elden Ring. McDonald v živom vysielaní na Twitchi uviedol: „Zdá sa, že na Elden Ring pracujú ľudia, ktorých privedie From Software až v momente, keď sú hry pomaly hotové.“

Titul režíruje Hidetaka Miyazaki, muž stojaci za Dark Souls a Bloodborne. Na projekte ďalej pracuje aj známy scenárista a spisovateľ George R. R. Martin, autor Game of Thrones. Nie je preto asi divu, prečo je hra tak veľmi očakávaná. Informácie priniesol portál GamesRadar+.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x