Epic Store ponúka 3 skvelé hry zadarmo

Michal Frajkor Michal Frajkor

Ako je to už zvykom, Epic Store nám opäť ponúka niekoľko zaujímavých titulov zadarmo. Jediné, čo k tomu potrebujete, je aktívny účet a dvoj-fázové overenie. Iba tieto dva jednoduché kroky vás delia od skvelých hier zadarmo.

Ponuka je platná týždeň, takže ponáhľať sa nemusíte. Len aby ste na to časom nezabudli, takže možno by bolo najlepšie ísť rovno na stránku Epic Store alebo do launcheru a hry si rovno aktivovať. V ponuke sú Watch Dogs 2, Football Manager 2020 a Stick it to the Man.

Veríme, že prvé dva tituly predstavovať nemusíme. V prvom prípade ide o známe pokračovanie série Watch Dogs od Ubisoftu, ktoré síce už zadarmo bolo a to priamo na uPlay. Kto to nestihol, má druhú šancu. Druhá hra je populárny futbalový manažér, ktorý síce v posledných mesiacoch mal problémy s licenciami, ale to nič nemení na fakte, že si príde na svoje každý futbalový fanúšik.

Posledná, teda tretia hra zadarmo, je Stick it to the Man. Tá je medzi hráčmi možno menej známa. V nej hráte za postavu menom Ray, ktorej po divnej nehode trčí z hlavy … niečo ako neforemná, ružová špageta. Je to však zároveň aj vaša nová schopnosť. Budete ňou čítať myšlienky ostatných a snažiť sa zmeniť svet.

Táto ponuka hier je k dispozícii až do 24. septembra, potom ju nahradí hra RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition. Samozrejme, tiež zadarmo.

1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] Manager 2020 je zadarmo v obchode Epic Games. Práve toto viedlo k obrovskému nárastu hráčov u takmer rok starej hry. Riaditeľ […]

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x