Farming Simulator 25 bol oficiálne oznámený

Mário Gurský Mário Gurský

Spoločnosť Giants Software oznámila hru Farming Simulator 25 pre konzoly PlayStation 5, Xbox Series, PC a Mac. Na trh sa dostane 12. novembra. Môžete očakávať novinky ako napríklad rozšírenie hrateľnosti, plodiny, zvieratá a ďalšie.

Virtuálni farmári budú spravovať svoje poľnohospodárske impériá v novej, sviežej východoázijskej krajine plnej ryžových políčok, v severoamerickom prostredí s množstvom voľného priestoru alebo v stredoeurópskej lokalite so zelenými poliami medzi rybníkmi a riekami.

- Reklama -

Budujú svoje dedičstvo samostatne alebo kooperatívne v multiplayeri a teraz môžu pestovať dva druhy ryže, špenát a ďalšie nové plodiny. Na výber majú z celkovo viac ako 20 druhov. K ohradám s dobytkom pribudnú bizóny a ďalšie zvieratá, zatiaľ čo nové výrobné reťazce a stavby rozšíria možnosti podnikania. Ďalšie funkcie a podrobnosti budú odhalené čoskoro.

Nadšenci strojov si môžu vychutnať viac ako 400 autentických vozidiel, nástrojov a predmetov od viac ako 150 špičkových medzinárodných značiek. Medzi nimi sú napr: Case IH, CLAAS, Fendt, John Deere, Kubota, Massey Ferguson, New Holland, Valtra a mnoho ďalších. S ázijským poľnohospodárstvom sa predstavujú nové typy špecializovaných strojov.

Všetci farmári pocítia hlbšie spojenie s poliami a prírodou vďaka celkovému technologickému vylepšeniu s vylepšenou grafikou a fyzikou založenou na najnovšom a pre modding prívetivom engine GIANTS 10. Hmla na diaľku, vylepšené tiene, dynamické efekty počasia, deformácia pôdy a ďalšie prvky zvyšujú ponorenie do romantického farmárskeho života.

- Reklama -

„Farmárčenie je spoločná vášeň mnohých ľudí, a to v reálnom aj virtuálnom živote,“ povedal Christian Ammann, generálny riaditeľ spoločnosti Giants Software. „Farming Simulator 25 obohacuje sériu o hlbšiu hrateľnosť a väčšie ponorenie do deja, čím sa stáva obľúbeným koníčkom skúsených farmárov aj začiatočníkov. Túto vášeň pestujeme tým, že poskytujeme relaxačný, rodinný, komunitný a obohacujúci zážitok pre každého“.

Nadšenci farmárčenia si budú chcieť pozrieť zberateľskú edíciu hry Farming Simulator 25. Táto exkluzívna krabica pre PC obsahuje USB zámok zapaľovania na štartovanie motorov herných traktorov, verziu inšpirovanú 16-bitovým Mega Drive a navyše CD so soundtrackom s 15 originálnymi skladbami od Chrisa Hülsbecka pre milovníkov retro štýlu a ďalšie.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x