Final Fantasy 16 sa stáva skutočnosťou

Michal Frajkor Michal Frajkor

Potvrdilo to samotné Sony hneď na začiatku svojej PlayStation 5 prezentácie. Hneď na úvod nám ponúkli aj prvý trailer s nádychom Game of Thrones. Napriek tomu je trailer povedomý a nesie znaky klasického Final Fantasy, ako ho fanúšikovia poznajú.

Na to, že Final Fantasy 16 je možno vo vývoji sme upozornili aj na našom webe pred niekoľkými týždňami a to vďaka pozorným očiam hráčov. Tí si všimli, že na Twitteri sa objavil nový účet naznačujúci nové Final Fantasy. Tieto dohady sa dnes potvrdili ako pravdivé.

- Reklama -

S týmto oznámením sa dostávame k ďalšiemu plnohodnotnému pokračovaniu série Final Fantasy. Posledné pokračovanie, Final Fantasy 15, vyšlo ešte v roku 2016, takže pokračovanie prichádza po dlhých 4 rokoch, pričom ani ešte nevieme, kedy konkrétne hra vyjde. Znamená to, že na Final Fantasy 16 si počkáme ešte dlhšie.

Hra je pravdepodobne v rannom štádiu vývoja, čo naznačuje aj upozornenie na začiatku traileru. Všetko, čo sme videli, bolo zaznamenané na platforme PC, ktorá simulovala PS5 zážitok. Čo vieme je, že hra bude konzolová exkluzivita na PlayStation 5. To znamená, že hráči na konzolách Xbox sa budú musieť zaobísť bez nej.

- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] odhadol hry, ktoré boli odhalené počas predstavenia PS5. Taktiež v predstihu vedel, že Final Fantasy 16 bude časová exkluzivita pre […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x