Finančný riaditeľ spoločnosti CD Projekt odmieta mikrotransakcie

Mário Gurský Mário Gurský

Finančný riaditeľ spoločnosti CD Projekt, Piotr Nielubowicz tvrdí, že spoločnosť „nevidí miesto pre mikrotransakcie v prípade hier pre jedného hráča“. V rozhovore pre poľský portál StockWatch.pl Nielubowicz zopakoval postoj štúdia k monetizácii v hrách, hoci pripustil, že tím nemôže „vylúčiť, že v budúcnosti použije toto riešenie“, pokiaľ pôjde o hry pre viacerých hráčov.

Nielubowiczov názor sa zhoduje s komentárom bývalého generálneho riaditeľa Adama Kicinského z roku 2020. Generálny riaditeľ, ktorý začiatkom tohto roka odstúpil zo svojej funkcie, vtedy povedal, že „cieľom je navrhnúť monetizáciu tak, aby ľudia radi míňali peniaze“.

- Reklama -

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, prečo majú hry od CD Projekt Red skvelé vedľajšie úlohy? Spoločnosť CD Projekt Red tvrdí, že odmieta „viac ako 90 percent“ návrhov na vedľajšie úlohy svojho tímu. Vedúci dizajnér questov, Paweł Sasko, nedávno povedal, že aj dobrý dizajnér má prijatých len 10 percent svojich nápadov. „Ak má niekto 10 percent, ide pravdepodobne o jedného z najlepších ľudí, ktorých máme v tíme,“ vysvetlil Sasko.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x