Football Manager 2020 láme rekordy série

Mário Gurský Mário Gurský

Football Manager 2020 je zadarmo v obchode Epic Games. Práve toto viedlo k obrovskému nárastu hráčov u takmer rok starej hry. Riaditeľ štúdia Sports Interactive, Miles Jacobson uviedol, že viac ako 1 milión hráčov začalo hrať Football Manager 2020. Vďačiť za to môžu práve propagácii cez Epic Games.

Riaditeľ porovnával čísla z marca keď hra bola zadarmo na dva týždne na Steame. „Mali sme viac ľudí, ktorý si hru vyskúšali na Epicu za 36 hodín, ako na Steame za dva týždne.“ Napísal Jacobson na Twitter.

- Reklama -

V nedeľu Jacobson tweetol správ o počte online hráčov. Práve v nedeľu sú tieto čísla vždy najvyššie. Bežný počet hráčov počas nedele je okolo 80 až 90 tisíc hráčov. V čase Keď bola hra zadarmo na Epic Games Store, bolo toto číslo v nedeľu až trojnásobne vyššie. Online hráčov bolo viac ako 250 000 tisíc.

„Verím, že je to najvyššie číslo, aké sme kedy dosiahli. Pokiaľ viete niečo iné dajte mi vedieť. Nechcem vyrušovať môj Bussinesss inteligence tím v nedeľu, Takže to lovím z pamäti“. Informácie priniesol portál PC Gamer.

Séria od Sports Interactive každým rokom rastie na predajoch. Minulý rok séria Football Manager prvýkrát prelomila hranicu 2 miliónov predaných kópii. Tohto ročná časť to prekonala. Ak do toho samozrejme budeme rátať aj kusy, ktoré rozdával zadarmo Epic Games.

- Reklama -

Football Manager 2021 bol odložený. Dôvodom je ako už site tušíte COVID-19. Posledné prehlásenie šudia však, že v priebehu tohto roka bude vydaný nový diel z tejto série. Okrem spomínaného futbalového manažéra nájdete v obchode ešte do 24. septembra aj Watch Dogs 2.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x