For Honor bude pokračovať aj na next-gen konzolách

Mário Gurský Mário Gurský

Rovnako ako aj Rainbow Six Siege, ani For Honor nenechá svoju komunitu len na súčasných konzolách. Ubisoft konečne odhalil, čo sa stane s hrou, keď v novembri vyjdu nové konzoly Xbox Series X, Series S a PlayStation 5. Informoval o tom portál VG247.

Dobrou správou je, že začiatkom aktualizácie sezóny, s poradovým číslom 4 v decembri, sa vylepší technický stav hry. For Honor ponúkne podporu 60 snímkov za sekundu v rozlíšení 4K u Xbox Series X a PlayStation 5. V prípade Series S hra pobeží v rozlíšení 1080p. Rovnako dobrou správou je, že všetky vaše úspory, inventár, hodnosti, nákupy a virtuálna mena sa prenesú do vašej novej konzoly. Avšak iba v prípade, že ostane u rovnakej značky. Takže z PS4 na PS5 a u Xbox One na Xbox Series X a Serie S.

Ubisoft ponúkne takmer pri všetkých svojich hrách bezplatný upgrade na next-gen verziu. To sa týka ako spomínaného Rainbow Six: Siege, tak aj novinky Immortals: Fenyx Rising a Valhally. Pre kompletný zoznam všetkých hier, ktoré majú potvrdený bezplatný upgrade z PS4 na PS5 si môžete prečítať tento článok.

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x