Free-To-Play MMO akčná hra debutuje na Nintendo Switch s exkluzívnym obsahom a podporou cross-play

Norbert Šinka Norbert Šinka

26. augusta 2020 – Spoločnosť Wargaming s potešením oznamuje, že World of Tanks Blitz, mobilná tímová MMO hra, je od dnešného dňa k dispozícii pre Nintendo Switch. Prvé partnerstvo spoločnosti Wargaming s Nintendom prináša hráčom Nintendo Switch a fanúšikom tankov kdekoľvek na svete licenciu World of Tanks.

O World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz je multi platformová akčná MMO hra založená na tímových súbojoch tankov. Táto hra, ktorá je dostupná pre desktopové počítače (aj notebooky) i mobilné telefóny a teraz prichádza aj na Nintendo Switch. Hra umožňuje svojím hráčom ovládať 370 legendárnych obrnených vozidiel a môže sa pochváliť viac než 137 miliónmi stiahnutí po svete. WoT Blitz je zábavný, odľahčený prístup k žánru, ktorý ohýba pravidlami reality a prináša pútavé tankové súboje. Hlboká verná mechanika a realistické fyzikálne modeli naprieč autentickými aj alternatívnymi historickými nastaveniami, vytvárajú plynulé hranie a taktickú rozmanitosť.

- Reklama -

World of Tanks Blitz je vôbec prvý titul spoločnosti Wargaming, ktorý bol spustený na platforme Nintendo a odhalil tak svoj tankový gameplay ešte viac hráčom na celom svete”, povedal Andrey Ryabovol, produktový riaditeľ World of Tanks Blitz. “Spustenie na Nintendo Switch je pre nás úžasná príležitosť, pretože herné schopnosti a pôsobivá grafická vernosť platformy odpovedajú hernému štýlu a publiku hry.”

Výsledky WoT Blitz a medzi platformové hranie, známe pod názvom cross-play

World of Tanks Blitz, ktorý sa môže pochváliť viac než 137 miliónmi stiahnutiami po celom svete, prináša do Nintendo Switch divoké tímové mobilné tankové súboje a zároveň poskytuje plnú podpori hrania cross-play naprieč všetkými dostupnými platformami. Cross-play zápasy sa konajú na rovnakom serveri, čo umožňuje novým hráčom bojovať bok po boku alebo súťažiť proti obrovskej komunite.

Hráči bojujúci na doterajších účtoch Wargaming.net môžu preniesť svoje plné účty World of Tanks Blitz na Nintedo Switch a zachovať si svoj celý dosiahnutý vývoj v hre.

Prispôbenie hry

Pre tankistov, ktorí chcú na bojisku vyniknúť, tí môžu využiť rozmanitých možností prispôsobenia a to vrátane avataru v hre, exkluzívne vytvorených pre Nintendo Switch. Hráči taktiež dostanú zbierku darčekov (k dispozícii v hernom obchode do 9. septembra), ktorí im pomôžu zahájiť cestu vo World of Tanks Blitz na Nintendo Switch: 1 000 zlatých mincií, 3 dni prémiového účtu a médium T2, americký stredný tank Tier II.

- Reklama -

World of Tanks Blitz na Nintendo Switch taktiež ponúka exkluzívne možnosti úprav a prispôsobenia, aby vynikli na bojisku, vrátane zvláštenho camo a avatara.

World of Tanks Blitz nevyžaduje k stiahnutiu a prehratiu členstvo v Nintendo Switch Online.

World of Tanks Blitz je okrem Nintendo Switch taktiež dostupné na iOS, macOS, Androide, Windows 10 a digitálnej platforme Steam.

Pre viac informácií navštívte oficiálnu stránku hry.

- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] of Warships, World of Tanks Console a World of Tanks Blitz (ktorý bol spustení predvčerom na Nintendo Switch) svoje vlastné produktové stánky a budú rozdávať darčeky novým i starým fanúšikom […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x