Halo 4 sa predvádza na nových záberoch

Jozef Beke Jozef Beke

Halo 4 je šiestou a zároveň poslednou hrou, ktorá príde na platformu PC prostredníctvom kolekcie Halo: The Master Chief Collection. V súčasnosti Microsoft sprístupnil Halo 4 len pre testerov. Počas čakania nám autori zo štúdia 343 Industries nadelili nádherné nové screenshoty z PC platformy. Obrázky boli kvôli potrebám článku zmenšené, ale štúdio 343 Industries nás uisťuje, že “v 4K vyzerajú úžasne, verte nám.”

Oficiálne vydanie hry Halo 4 na PC bude taktiež slúžiť ako predstavenie nových grafických nastavení. Dizajnérsky riaditeľ Max Szlagor uviedol, že hra bude zahŕňať možnosť upravovať gama a podrobnosti používateľského rozhrania nezávisle od gama detailov hry. Táto možnosť sa do hry dostane spolu s novými možnosťami ako kvalita grafiky, kvalita tieňov, kvalita efektov, kvalita detailov a anizotropné filtrovanie.

- Reklama -

Ďalej bude rozšírená kustomizácia. Konkrétne pre túto hru si hráči budú môcť prispôsobiť jednotlivé kúsky brnenia. Nakoniec Halo 4 predstaví skiny na zbrane z kolekcie Champions Bundle, ktoré sa pôvodne v Halo objavili pred štyrmi rokmi.

Halo 4 je šiesta a posledná hra vo formáte Halo, ktorá prichádza na PC prostredníctvom kolekcie Master Chief. Okrem tejto kolekcia obsahuje ešte hry Halo: Reach, Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3 a Halo 3: ODST. Tieto hry je možné zakúpiť jednotlivo alebo prostredníctvom balíka.

Microsoft vopred avizoval, že The Master Chief Collection bude pre Xbox Series X / S s podporu 120fps / 4K.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x