Halo Infinite sa spája s Monster Energy

Norbert Šinka Norbert Šinka

Halo Infinite síce bolo odlžené až na rok 2021 (neoficiálne sa v kuloároch hovorí aj o 2022), partnerstvo s jedným z najznámejších Energy drinkov začína už teraz. Tak ako to bolo v minulosti s filmom ako Wolverine alebo aj hrou Assassin’s Creed Origins, aj tentoraz sa Monster Energy spája s ďalšou pripravovanou veľkou hrou, ktorou je samozrejme Halo Infinite.

Toto partnerstvo má tak ako v prípade AC Origins priniesť XP bonusy, Snapchat filtre, skiny na zbrane, emblémy zbraní a samozrejme emblémy pre hráčov. To všetko pod viečkom samotného energy drinku.

- Reklama -

Microsoft sa vyjadril prostredníctvom svojho blogu takto, “Takéto partnerstvá sa neuskutočňujú zo dňa na deň a toto partnerstvo funguje už dlhú dobu. Aj keď bolo Halo Infinite odložené na rok 2021, s radosťou oznamujeme naše partnerstvo s Monster Energy, ktoré prinesie naše ikonické svetové značky naprieč celými Spojenými štátmi, Kanadou, Mexikom a Európou, aby sme oslávili uvedenie Halo Infinite na trh v roku 2021.”

Viac skinov zbraní a emblémov si môžete pozrieť na news.microsoft.com

- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] nie je spolupráca s hrami vôbec cudzia. Iba pred pár dňami sme vás informovali o tom, že Halo: Infinite sa spája s Monster Energy. Taktiež si všetci možno pamätáme na „nenápadnú“ reklamu na Monster Energy v hre Death […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x