Hráči Baldur’s Gate 3 začínajú pretekať, kto sa rýchlejšie dostane k sexu

Mário Gurský Mário Gurský

Baldur’s Gate 3 je momentálne najlepšou RPG hrou roku 2023 a možno aj všeobecne. Aj pre mňa je to jedna z najobľúbenejších hier celkovo. Je ťažké presne určiť, čo ju robí takou dobrou, ale pravdepodobne to má veľa spoločného s jej pohlcujúcimi úlohami, hrateľnosťou podobnou Dungeons & Dragons a systémom vzťahov. Milujem, keď sa môžem zblížiť so svojím obľúbeným spoločníkom, najmä vďaka tak dobre napísaným dialógom. Iní hráči však dávajú prednosť menej romantickému prístupu a skôr sa znažia na vec „hupsnúť“ čo najrýchlejšie. Pomaly, ale isto, začína vznikať nová kategória speedrunov Baldur’s Gate 3.

Určite už viete, že Baldur’s Gate 3, respektíve, že štúdio Larian Studios má pre vás v hre pripravený najrôznejší pikantný obsah. Bez ohľadu na to, akú triedu hry Baldur’s Gate 3 si vyberiete, môžete sa tešiť na rôzne romantickejšie, ale aj pikantnejšie scény. Aký je lepší spôsob, ako sexuálne scény ešte viac zintenzívniť, než si k nim nájsť cestu speedrunom? Hráči teraz súťažia o časy „sex%“ speedrunu, ktoré sa určujú podľa toho, ako rýchlo sa vašej postave pošťastí (ak mi rozumiete) s členom partie.

- Reklama -

Takže, ako dlho trvá, kým „skórujete“ u jedného zo svojích spoločníkov v hre Baldur’s Gate 3? Podľa aktuálneho svetového rekordu, ktorý drží „Mae“ v kategórii sex% na Speedrun, o niečo menej ako osem minút. Mae sa podarilo stráviť jednu zábavnú noc s Lae’zelom za 7:54, čo je čas, ktorý výrazne predbehol čas hráča na druhom mieste.

Za Mae nasleduje „MagsIsAwkward“, rýchlik s osobným rekordom 17 minút a 42 sekúnd. Bohužiaľ, zatiaľ sú zverejnené len dva oficiálne časy, ale určite sa dočkáme ešte ďalších pokusov o prekonanie najvyššieho skóre za sex.

- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -