Kate Bishop je novou hrdinkou v Marvel’s Avengers

Jozef Beke Jozef Beke

Počas War Table live streamov pre Marvel’s Avengers vyšlo najavo, že Clint Barton, alias Hawkeye, bude na zoznam pridaný ako bezplatné DLC. Teraz bol odhalený ďalší DLC hrdina – Kate Bishop, alias Hawkeye v ženskom podaní. Informuje o tom portál PCGamer.

Kate Bishop je jednou z hrdiniek, ktorá nemá problém eliminovať nepriateľa bez použitia fyzickej sily. Svojich schopností si je dobré vedomá a do univerza Avengers tak dobre zapadá. Vývojári z Crystal Dynamics nedávno tiež informovali o tom, že každý jeden nový hrdina bude pre všetkých hráčov zadarmo. Samozrejme, okrem Spider-Mana, ktorý bude exkluzivitou pre hráčov na konzolách PlayStation.

Dabovať ju bude Ashly Burch. Svoj hlas zapožičala postavám v hrách Borderlands alebo Life is Strange. V Avengeroch od Marvelu sa Kate predstaví v operácii s názvom Taking AIM. Dostupná bude v októbri a nadväzuje na dej Clinta v operácii Future Imperfect. Najnovší War Table taktiež predstavil štyri nové typy misií s názvom AIM’s Secret Lab, Mega Hives, SHIELD Vaults a Villain Sectors.

Čo sa týka hry Marvel’s Avengers, nedávno sme sa dozvedeli aj to, že každý jeden hrdina bude mať svoj vlastný battle-pass a vieme aj ako konkrétne budú fungovať kozmetické doplnky, obchodníci a herný trh.

1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] Prvá sezóna, ktorá prinesie obsah po vydaní hry a bude sa sústreďovať na nedávno oznámenú Kate Bishop a jej ostrieľaného a ikonického mentora Hawkeye, Clinta Bartona, začne už pár týždňov po […]

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x