Každý nový hrdina v Marvel’s Avengers bude mať svoj vlastný battle-pass

Michal Frajkor Michal Frajkor

Iba pred nedávnom sme vás informovali o tom, ako budú v hre Marvel’s Avengers fungovať kozmetické doplnky, vybavenie a obchodníci. Dnes prinášame ďalšiu zaujímavú informáciu, ktorá sa taktiež týka tejto témy. Každý jeden hrdina, ktorý do hry príde po jej vydaní, bude mať svoj vlastný battle-pass.

Vývojári z Crystal Dynamics však upozorňujú, že všetci hrdinovia budú zadarmo a pre všetkých. Informuje o tom portál IGN. Jedinou výnimkou je Spider-Man, ktorý bude exkluzívne iba na konzolách PlayStation. V hre bude battle-pass známy pod menom Hero Challenge Cards. Funguje však na rovnakom princípe.

- Reklama -

Vašou úlohou bude spĺňať rôzne úlohy a misie, ktoré vám pomôžu odomknúť odmeny v tomto battle-passe. Dokopy ich bude 40 a ako to už býva zvykom, každý battle-pass bude obsahovať odmeny zadarmo a odmeny prémiové. Ak chcete získať prémiové, musíte investovať kredity. Tie sa dajú kúpiť za reálne peniaze. Kredity však získate aj z prémiových odmien v battle-passe, takže aspoň časť sa vám vráti.

Odmeny sa líšia. Od vyššie spomínaných kreditov, cez Units – čo je bežná herná mena, až po kozmetické doplnky, menovky a podobne. Okrem toho hra ponúkne aj obchodníkov a vlastný herný trh, kde si budete môcť kúpiť taktiež rôzne kozmetické doplnky. O tom sa dočítate viac v článku na ktorý sme odkázali vyššie.

Pre viac informácií z prebiehajúceho gamescomu 2020, kliknite na tento odkaz, kde celú akciu sledujeme.

- Reklama -
- Reklama -
2 komentárov
2 Komentárov
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] Avengers tak dobre zapadá. Vývojári z Crystal Dynamics nedávno tiež informovali o tom, že každý jeden nový hrdina bude pre všetkých hráčov zadarmo. Samozrejme, okrem Spider-Mana, ktorý bude exkluzivitou pre hráčov na konzolách […]

trackback

[…] v hre sú, ale nie agresívne. Každý jeden superhrdina má svoj vlastný Battle Pass, ktorý má bezplatnú aj platenú verziu. Z platenej verzie samozrejme získate viac lepších […]

Naša relácia

- Reklama -
2
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x