Killer Instinct oslávi desiate výročie novou aktualizáciou

Michal Frajkor Michal Frajkor

Desať rokov stará bojová hra Killer Instinct dostane ešte tento rok bezplatnú aktualizáciu pri príležitosti osláv desiateho výročia hry. Hráčov určite poteší, že nepôjde len o jeden-dva nové kozmetické balíčky, ale aj o vylepšienie technickej stránky hry.

Prekvapujúca aktualizácia bude obsahovať nielen rôzne balančné zmeny a vylepšený matchmaking, ale prinesie aj podporu 4K pre fanúšikov hrajúcich na konzolách Xbox Series X/S.

- Reklama -

“Naši priatelia Iron Galaxy sú späť!” píše sa na oficiálnom účte Killer Instinct na Twitteri (teraz už X). “A spoločne vám ešte tento rok prinesieme bezplatnú aktualizáciu hry Killer Instinct k 10. výročiu – vrátane balančných zmien, vylepšeného matchmakingu a podpory 4K pre Series X|S.” Tweet sa končí prísľubom, že ďalšie informácie dostaneme “čoskoro”.

Nie je to samozrejme prvá aktualizácia hry z roku 2013 v tomto roku. Už v máji sme sa dozvedeli, že Killer Instinct dostáva aktualizáciu, pretože servery hry prešli migráciou starších verzií.
“Stalo sa náročnejším riešiť problémy, ktoré sa vyskytli v dôsledku závislosti Killer Instinct od starších služieb,” uviedol vtedy vývojár.

Hra Killer Instinct naposledy dostala nový obsah v roku 2016 a v roku 2017 bola vydaná definitívna edícia obsahujúca všetok obsah po spustení hry.

- Reklama -
- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -