Koľko by vás stála kúpa všetkého, čo je na Steame?

Michal Frajkor Michal Frajkor

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, koľko peňazí by ste potrebovali, ak by ste si chceli kúpiť úplne všetko, čo je v obchode Steam? Ak áno, konečne máte odpoveď na svoju otázku. Je to dokonca menej, než by ste vy, alebo aj my, očakávali.

Odpovie vám na to jednoduchá stránka, ktorú vytvoril Chenggang Wang. Volá sa Buy All Steam Games a ukazuje približnú sumu za všetko, čo sa momentálne v obchode Steam nachádza. Databáza sa pravidelne aktualizuje, takže údaje sú tak aktuálne, ako sa to len dá. Pozrieť si môžete aj históriu a prepady cien počas rôznych výpredajov. Hlavne teda počas toho najväčšieho – letného.

- Reklama -

Databáza zahŕňa hry, ale Wang upozorňuje, že tiež soundtracky, DLC, digitálne verzie artbookov a v podstate všetko, čo sa na Steame dá kúpiť. V čase písania tohto článku je hodnota celého obsahu na Steame $521,909.63, čo je podstatne menej, než sme očakávali. Veď len taký Train Simulator 2020 má momentálne 601 DLC a ich ceny veru nie sú nízke.

Ide samozrejme o odhadovanú cenu, keďže do obchodu sú pravidelne pridávané nové hry a nové zľavy. Napriek tomu by nás zaujímalo, koľko užívateľov na Steame už minulo zo svojej peňaženky pol milióna a vlastní všetok dostupný obsah.

- Reklama -
3 komentárov
3 Komentárov
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] sa už nikde nedá kúpiť? Ide poväčšine o staršie tituly, ktoré jednoducho nie sú ani na Steame, ani na GOG, ba dokonca ich už nepredáva ani žiadny obchod vo fyzickej […]

trackback

[…] sa predáva na Steame a Epic Game Store za približne 25 €. V týchto dňoch ho však viete získať aj lacnejšie, a […]

trackback

[…] V Hre Lonesome Village hrajete za kojota, ktorý sa sťahuje do mestečka titulár. To pomáhate znovu postaviť. Tak isto si to zamierite aj mimo mestečko aby ste zachránili unesených miestnych obyvateľov zo záhadnej veže. Budete mať dom, záhradu, o ktorú sa budete starať, ryby, ktoré budete chytať, a zvieracích ľudí, s ktorými sa spriatelíte. […]

Naša relácia

- Reklama -
3
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x