Korn spojí sily s World of Tanks Blitz priamo na Halloween

Norbert Šinka Norbert Šinka

Wargaming včera s radosťou oznámil, že ikonická rocková kapela Korn a free-to-play titul World of Tanks Blitz zahajujú halloweensku spoluprácu. Exkluzívne vydávajú aj video k piesni “Finally Free”, ktorá je uvedená aj na najnovšom štúdiovom albume skupiny Korn, The Nothing. Toto exkluzívne video naviac pripravuje pôdu pre úplne nový halloweensky režim Burning Games. Fanúšikovia kapely a hráči WoT Blitz si určite nenechajú újsť aj nový event, ktorý dostal menom Covergence.

Halloween je aj o upíroch

Od dnes až do 24. októbra si môžu všetci hráči plniť herné výzvy a odkrývať kúsky umeleckých diel kapely a ďalšie špeciálne predmety. Táto udalosť taktiež obsahuje spomínaný nový režim, Burning Games. V ňom budú hráči bojovať o nadvládu na bojisku, ktorý mi si zaistia odmeny v hre. S halloweenskou tématikou tak na začiatku hodín v boji, začne každé vozidlo na bojisku vyčerpávať zdravie ako upír. Hráči budú musieť svojim nepriateľom spôsobovať poškodenie, aby získali späť svoje vlastné zdravie. Režim Burning Games je k dispozícii všetkým vozidlám s úrovňou V a viac.

- Reklama -

“Wargaming nie je žiadným nováčikom hudobného prostredia, pretože sa už v predchádzajúcich projektoch spojil s Iron Maiden, švédskym Sabatonom a punkrockovou legendou The Offspring. Korn je dokonalým partnerom pre našu halloweensku akciu a nemôžeme sa dočkať, až skalní fanúšikovia a hráči World of Tanks Blitz uvidia a zažijú túto vzrušujúcu spoluprácu.”

Andrey Ryabovol – Produktový riaditeľ World of Tanks Blitz

“World of Tanks Blitz sa mu skutočne páči. Je pravda, že je tam veľké množstvo skvelých tankov a môžete len naskočiť a strieľať. Myslím si, že medzi rockom a videohrami existuje súvislosť, pretože videohry sú intenzívne a rock’n’rollová hudba je tiež intenzívna. Vyzerá to tak, že vždy šli ruku v ruke.”

Jonathan Davis – Spevák skupiny Korn

Hudobné video k filmu “Finally Free” rozpráva príbeh kapitána, zarytého fanúšika Korn (a známej postavy vo svete WoT Blitz), ktorý robí všetko, čo je v jeho silách, aby sa dostal k živému vystúpeniu Korn na “Burning Games”. Problémom je posádka lupičov pustín, ktorí robia všetko pre to, aby ho zdržali od svojho cieľa. Dostane sa včas do prvej rady show Korn-u?

Súčasťou Halloweenovej extravagancie bude taktiež 60. etapa The Wy of the Raider. Tankisti budú môcť získať kredity, XP zdarma, niekoľko kamufláží, vlastný profil hráča, dni pre prémiový účet a dve nové post-apokaliptické vozidlá: Viera Spiku a VII. úroveň Annihilator. Oba tanky sú uvedené v novom videu od Korn-u. Všetci tankisti, ktorí absolvujú všetkých 60 etáp, budú môcť dostať do ruky jedinečné a animované kamufláže “Radioactiv Glow”.

Vrátia sa aj Mad Games

The Way of the Raider taktiež prebehne od dnes, ale potrvá až do 31. októbra. Bude k dispozícii všetkým vozidlám od úrovne V. Od 24. októbra sa vráti Mad Games, herný režim, ktorý je obľúbený u všetkých fanúšikov a dáva tankistom jedinečné schopnosti, aké si obyčajné tanky môžu len priať.

- Reklama -

Oficiálne video skupiny Korn, ktoré je v spolupráci s World of Tanks Blitz si môžete pozrieť nižšie.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x