Leak z Call of Duty Black Ops: Cold War odhalil návrat postavy

Mário Gurský Mário Gurský

Na základe leaku z novej hry zo série Call of Duty môžeme tak trochu očakávať čo príde. Ako spomína portálu VG247. uniklo niekoľko rôznych pred-objednávkových bonusov z prichádzajúceho Call of Duty Black Ops: Cold War. Detaily zdieľané obrázkami síce neboli, ale za to informácie boli pomerne výdatné.

Informácie potvrdzujú existenciu beta testu pred vydaním. Táto správa nie je prekvapujúca, ale vzhľadom na to, že hra vychádza neskôr v roku v porovnaní s ostatnými hrami hernej série Call of Duty, mnohí boli presvedčení, že beta nebude vzhľadom na krátke okno medzi odhalením a vydaním.

Beta test

Beta sa tak určite otvorí vzhľadom na to, že predobjednávka vám umožní skorší prístup. Pravdepodobne minimálne na jeden víkend, čo je u Call of Duty štandard. Jedna zo zaujímavejších informácií je, že Battle Pass sa vráti. Tak isto leak potvrdzuje, že jeden z pred-objednávkových bonusov bude seržant Frank Woods, ktorý bude hrateľný vo Warzone.

Na koniec sa píše ešte o dvoch DLC balíčkoch pravdepodobne súčasťou pred-objednávky, alebo drahšej Deluxe edície a zbrane Land Sea a Air Pack. Activision stanovil dátum vydania nového Call of Duty Black Ops: Cold War na 26. augusta.

1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] prúde a Warzone sa stáva čím ďalej populárnejším. Už dlhšie Activision vydáva nepatrné upútavky a príchodom nového letného eventu tomu nebude ani tentoraz […]

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x